KONST / Litografier / Färglitografi 8516532
nr 851 6532
Färglitografi
signerad, 2/50, 67x34
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:43:58
150 kr
250 kr
350 kr
250 kr
350 kr